Δευτέρα 18 Μαρτίου 2024 στις 12:00
Ελάτε να διασκευάσουμε και να χορέψουμε στους ήχους του μουσικού συγκροτήματος που θα παίζει ζωντανή μουσική, μαζί με πλούσια σαρακοστιανά εδέσματα που προσφέρει ο Δήμος μας αλλά και πολλά πολιτιστικά δρώμενα από τους πολιτιστικούς συλλόγους της πόλη μας.
H εκδήλωση πραγματοποιείται σε συνεργασία και συμμετοχή όλων των πολιτιστικών συλλόγων της πόλης.
![📍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t86/1.5/16/1f4cd.png)
*
Σε περίπτωση βροχής στο κλειστό γήπεδο μπάσκετ «Αργοναύτες» στην οδό Τριπόλεως Αργυρούπολη.
![🌧](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t29/1.5/16/1f327.png)
![εικόνα Viber 2024 03 15 11 34 31 114](https://www.elliniko-argyroupoli.gr/wp-content/uploads/2024/03/εικόνα_Viber_2024-03-15_11-34-31-114.jpg)